Bircan Bali ve Ebru Şancı Canlı Yayında Uraz Kaygılaroğlu’nun Yataktaki Performansını Konuştu

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı ilginçliklere sahne olmaya devam ediyor. Program sunucuları Bircan Bali ve Ebru Şancı, Uraz Kaygılaroğlu’nun yatak performansını konuştu.

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı biliyorsunuz daha önce Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’den oluşan ölüm grubu tarafından sunuluyordu.

Daha sonra herkes birbirine girince kadro değişti. Program şu an Bircan Bali, Pınar Eliçe ve Ebru Şancı ile devam ediyor.

Ama formatta ve seviyede herhangi bir değişiklik yok, hep bildiğiniz gibi. Bu sefer de oyuncu Uraz Kaygılaroğlu masaya yatırıldı.

Ebru Şancı’nın “Dikkat ediyor musunuz Uraz’ın ilişkileri çok kısa sürüyor” demesinden sonra Bircan Bali imalı bir şekilde güldü.

Şancı daha sonra “Enerjisi çok düşükmüş, Nesrin onla bir hafta…” dedi. Bircan Bali “Neden Uraz’a az süre veriliyor mesela horluyor mu acaba?” diye yeni bir soru ortaya atınca çok ilginç bir bilgiye sahip olduk.

Diyaloğun tamamı şöyle:

Ebru Şancı: ‘Ağırkanlıymış’Bircan Bali: ‘Uyuyor muymuş hemen?’Ebru Şancı: ‘Bilmiyorum ben yatmadım sen yattın… Yatana sormak lazım…’Bircan Bali: ‘Ben bilmiyorum ki… Uraz’ı hiç ömrümde görmedim.’

Bakalım Uraz Kaygılaroğlu tüm bu bilgilerle ilgili bir cevap verecek mi? Önemli çünkü… (!)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir