24 Eylül 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 24 Eylül Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Şarkıcı Fatma Turgut, konserde şarkısını seslendirdiği sırada bir hayranı tarafından saldırıya uğradı. Turgut’un üzerine doğru atılan çakmak, kafasına isabet etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, viral enfeksiyon nedeniyle hastanede müşahede altına alındı. Ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle hastaneye giden Akşener’in genel sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Akşener’in programları yaşadığı rahatsızlık sebebiyle iptal edildi.

Bundan tam 11 yıl önce Beyazıt Öztürk Yalan Dünya dizisinde yediği yemeklere toplamda 30 TL ödemişti. Bir sosyal medya yayıncısı olan Mert Genco, günümüzde aynı yemekleri yersek ne kadar hesap öderiz konsepti ile videosunu çekti.

Fitness antrenörü Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasında sosyal medyada başlayan ‘dayak yeme’ atışması geçtiğimiz günlerde ‘arsa’da son bulmuş, iki isim kalabalık bir grupla buluşarak kavga etmişlerdi. Kan akan kavga sonrasında Savaş Cebeci’den bir açıklama geldi. Cebeci yaşananlar nedeniyle başta ailesi olmak üzere herkesten özür diledi.

Youtube’ta ‘Deliler Delisi’ adıyla paylaştığı videolarla dikkat çeken Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çifti ve Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili ortaya birtakım iddialar attı. Bu iddialara Sıla Doğu’dan cevap gecikmedi.

Son yılların en tartışmalı şarkıcılarından olan ve tarzıyla sık sık gündeme gelen Alizade, bu kez ‘Mavi boncuk’ şarkısına kattığı yorumla gündeme geldi. Emel Sayın’dan dinlemeye aşina olduğumuz şarkının sözlerini değiştiren Alizade çok konuşuldu.

3. sezonuyla TV ekranlarına yeni değil, geri gelen Yargı; bu sezon da yine çok konuşulacak gibi görünüyor! Neredeyse her bölümde gerilimi yüksek bir tempo yakalayan Yargı, ilk bölümle sezona hızlı bir giriş yaptı. Bakalım izleyicileri Yargı hakkında neler söylemiş?

FOX TV ekranlarda seyirciyle buluşan Kirli Sepeti ilk bölümüyle dikkatleri çekmeyi başardı! Kadrosunda birbirinden ünlü isimleri buluşturan Kirli Sepeti beklentileri bir hayli yükselmişti!

Filenin Sultanları ile tarih yazan takımın liberosu Ayça Aykaç, yakın bir zamanda nişanlısı Mert Altıntaş ile dünya evine gireceği haberini X hesabından duyurdu. Düğününe 5 gün kala hala Tokyo’da olduğunu söyleyen Ayça Aykaç’ın ‘sporcu yaşamı’ temalı gönderisi ise anlamsız şekilde eleştirildi.

Hayatımız boyunca hem kendi sırlarımızı hem de başkalarının sırlarını saklarız. Birçok kullanıcı, meslekleriyle ilgili şok edici sırları paylaştı. Buyurun…?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir