Realme 12 Pro serisi: Sızıntılarla gelen lansman tarihi ve özellikler

Realme, farklı pazarlarda Realme 12 Pro serisi akıllı telefonlarının yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Yeni Pro modellerin bu ayın sonunda tanıtılacağı doğrulandı. Ancak, Appuals tarafından yapılan bir rapora göre, Realme 12 Pro ve 12 Pro+ modelleri 31 Ocak’ta Hindistan’da tanıtılacak. Ayrıca, bu yayın, her iki telefonun konfigürasyonlarını ve renk seçeneklerini sızdırdı.

Rapora göre, Realme 12 Pro, 8 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama gibi çeşitli konfigürasyonlarda sunulacak. Telefon, Denizaltı Mavisi ve Gezgin Beji gibi renk tonlarında piyasaya sürülecek.

Diğer yandan, Realme 12 Pro+ 5G ise, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleriyle gelecek. Bu model, Denizaltı Mavisi, Gezgin Beji ve Kaşif Kırmızısı olmak üzere üç renk seçeneğinde mevcut olacak. Ne yazık ki raporda, Realme 12 Pro serisinin fiyatı hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor.

Realme 12 Pro serisi: Sızıntılarla gelen lansman tarihi ve özellikler

Yanko Design, Realme 12 Pro+’ın mavi ve bej renk seçeneklerinin birkaç görüntüsünü yayınladı. Okuyucular, bu sayfayı ziyaret ederek daha fazla görüntüye ulaşabilirler.

Realme, Realme 12 Pro serisinin OIS destekli 50 megapiksel Sony IMX890 ana kamera ile geleceğini resmi olarak doğruladı. Ayrıca, Realme 12 Pro+‘ın 64 megapiksel OV64B periskop telefoto kamera ile donatılacağı ve bu kamerasının 3x optik yakınlaştırma, 6x kayıpsız zoom ve 120x dijital zoom sunacağı açıklandı.

Her iki modelin de 8 megapiksel ultra geniş lensle donatıldığı bildirildi. Pro modelinde 2x optik yakınlaştırma özelliğine sahip 32 megapiksel Sony IMX709 telefoto kamera bulunabilir.

Özçekimler için Realme 12 Pro ve Pro+ modellerinin sırasıyla 16 megapiksel ve 32 megapiksel ön kamera ile gelmesi bekleniyor. Ek olarak, her iki cihazın da Snapdragon 6 Gen 1 ve Snapdragon 7s Gen 2 yonga setleriyle çalıştırıldığı belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir